Schoolfruit

Op weg naar

Op weg naar gezonde kinderen

Een school presteert beter wanneer de school bijdraagt aan een gezonde leefstijl van de kinderen. Leerlingen die gezond eten kunnen zich beter concentreren, zijn minder snel ziek en zitten lekkerder in hun vel.

Schoolfruit.nl helpt je op weg naar gezonde en blije kinderen met verantwoorde tussendoortjes. Ons aanbod sluit aan bij de behoeften van de school en van het kind door mooie royale en gangbare fruitsoorten en groentesnacks te presenteren in handige fruitschalen en displays.

De gezonde-tien-uurtjes zijn op school niet te missen als moment om fruit of groente te eten. Een kind heeft namelijk 150 gram groente en 2 maal per dag fruit nodig om goed te presteren. Kinderen leren verschillende soorten fruit te proeven door deze elke week gezamenlijk op school te eten. Ook aan de leerkrachten wordt gedacht. Zien eten, doet eten!

Interesse

  1. Vul het interesseformulier in of bel 085-0640761
  2. Onze schoolfruitadviseur inventariseert de wensen van jouw school
  3. Je ontvangt een voorstel op maat van jouw school
  4. Jouw school gaat van start op de gewenste datum en blijft op de hoogte via de wekelijkse orderbevestiging